Tarık Pijamaları

1975 senesinde kurulan Şen Bebe adlı firmanın devamıdır. Şen Bebe markası adı altında üretilen ürünler farklı sınıfta olduğu için isim yenileme gerekliliği duyulmuştur.

Ürünlerimiz 2004 senesi itibariyle Cebeli Tarık Pijama ismiyle satılmaktadır.

Firmamızın kurulmasını ve bu noktalara erişmesini tecrübesi ile destekleyen değerli babamız KAYA TELLİ ‘ye çok teşekkür ederiz…..

Firmamız; kaliteli, rahat, estetik ve fiyat olarak uygun çocuk pijaması üretmeyi ve bütün çocukların bu ürünlerden faydalanabilmesini sağlamayı amaçlamıştır.

Bu amaç doğrultusunda her türlü teknolojiyi kullanmakta, kaliteli ham maddeler seçmekte ve tasarımlarımıza çok özen göstermekteyiz. Çocuklarımız bizler için çok değerlidir. Bunun idrakinde olan firmamız kumaş, dikiş-nakış ipliği, etiket, lastik vs. gibi kullanılan hammaddelerin vücuda zarar vermemesine hassasiyet göstermektedir.

Kullandığımız ürünler Öko-Teks 100 standartlarına uygundur. Cebeli Tarık Pijama olarak ürettiğimiz her ürünün kesimini, nakışını, dikişini, ütü ve paketini kendi tesislerimizde yapmakta olup tek tek kalite kontrol yapıldıktan sonra satışa sunmaktayız.

Bizim pijamalarımızı giyen çocuklar şık, rahat ve mutlu olurlar. Çocuklarını sevenlerin tercihi olmayı hak ediyoruz. Bizim pijamalarımızla uyuyan çocuklarımızın gecelerine gün doğacak.

Ürünlerimizi iyi günlerde kullanınız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bunu Paylaşın

casus telefon
casus teleon
casus telefon